Seoses lennuliinide avamisega Pärnust Helsingisse ja Stockholmi avatakse Pärnus linnaliin nr. 24, mis toob lennujaamast sobival ajal linna ja viib linnast tagasi lennujaama.

Liin nr. 24 on käigus alates 5.maist päevadel, mil toimuvad Helsingi lennud. Buss alustab sõitu hotell Viikingi juurest neljapäeviti kell 12.00 ja pühapäeviti kell 12.40 ja läbib teel järgmisi hotelle: Tervis, Wasa, Estonia, Hedon, Rannahotell, Tervise paradiis, Strand ja hotell Pärnu, seejärel läbib peatusi Bussijaam, Teater-1, Tallinna mnt, Rohu, Härma, Savi ja Lennusalk ning jõuab Lennujaama neljapäeviti kell 12.37 ja pühapäeviti kell 13.17.

Lennujaamast tagasisõitu alustab buss neljapäeviti kell 13.25 ja pühapäeviti kell 14.05, tuleb kesklinna samuti mööda Tallinna maanteed. Pärast Bussijaama peatuse läbimist on järgmine peatus Hotell Pärnu, seejärel Viiking, Tervis, Wasa, Estonia, Hedon, Rannahotell, Tervise paradiis ja lõpetuseks Strand.

Buss peatub hotellide juures asuvates tähistatud bussipeatustes.

Alates 25.juunist lisanduvad Stockholmi lennud, millele vastavalt hakkavad bussid sõitma samal marsruudil veel kahel nädalapäeval, alustades Viikingi juurest laupäeviti kell 16.15 ja teisipäeviti kell 16.55 ning Lennujaamast tagasi laupäeviti kell 17.40 ja teisipäeviti kell 18.20.