PEATUS "KÄNNU"

     

SINDI SUUNAS

     

BUSSIDE ORIENTEERUVAD LÄBIMISAJAD

     

Alates 1. aprillist 2019

     

KELLA-AEG

LIINI NR.

MÄRKUSED

 

5:23

40

TÖÖPÄEVADEL  

5:50

40

   

6:30

40

EI SÕIDA PÜHAP. JA RIIKL. PÜHADEL  

6:31

15

SILLA TEHNOKÜLANI  

6:50

40

TÖÖPÄEVADEL  

7:10

40

   

7:21

28

TÖÖPÄEVADEL 1. SEPTEMBRIST 12. JUUNIN  

7:30

40

TÖÖPÄEVADEL  

7:31

15

SILLA TEHNOKÜLANI  

7:48

4

TÖÖPÄEVADEL  

7:50

40

   

8:10

40

   

8:30

40

   

8:31

15

JÕEKALDANI  

8:50

40

   

9:03

40

TÖÖPÄEVADEL / PAIDE MNT. KAUDU  

9:10

40

   

9:30

40

   

9:31

15

REIU METSANI  

9:35

40

TÖÖPÄEVADEL / RAEKÜLA KOOLI PEATUSENI  

9:50

40

   

10:10

40

   

10:30

40

   

10:31

15

SILLA TEHNOKÜLANI  

10:50

40

   

11:10

40

   

11:30

40

   

11:31

15

REIU METSANI  

11:50

40

   

12:03

26

TÖÖPÄEVADEL 1. SEPTEMBRIST 12. JUUNINI  

12:10

40

   

12:30

40

   

12:31

15

SILLA TEHNOKÜLANI  

12:50

40

   

13:10

40

   

13:30

40

   

13:31

15

REIU METSANI  

13:50

40

   
14:03 40 TÖÖPÄEVADEL / PAIDE MNT. KAUDU  

14:10

40

   

14:30

40

   

14:31

15

SILLA TEHNOKÜLANI  

14:50

40

   

15:03

40

TÖÖPÄEVADEL / PAIDE MNT. KAUDU  

15:10

40

   

15:30

40

   

15:31

15

SILLA TEHNOKÜLANI  

15:50

40

   

16:03

40

TÖÖPÄEVADEL / PAIDE MNT. KAUDU  

16:10

40

   

16:30

40

   

16:31

15

JÕEKALDANI  

16:50

40

   
17:03   TÖÖPÄEVADEL / PAIDE MNT. KAUDU  

17:10

40

TOOTSINI  

17:30

40

   

17:31

15

SILLA TEHNOKÜLANI  

17:50

40

   

18:03

40

TÖÖPÄEVADEL / PAIDE MNT. KAUDU  

18:10

40

   

18:30

40

   

18:31

15

JÕEKALDANI  

18:50

40

   

19:10

40

   

19:30

40

   

19:31

15

SILLA TEHNOKÜLANI  

19:50

40

   

20:10

40

   

20:30

40

   

20:31

15

SILLA TEHNOKÜLANI  

20:50

40

   

21:10

40

   

21:50

40

   

22:30

40

   

23:00

40

   

23:43

40

   
       
       
       

Busside marsruudid:

     
  4 Lina - Haigla - Papiniidu - Raeküla kool - Metsamajand   
  15 Tallinna mnt. - Tammsaare - Mai - Papiniidu - Metsakalmistu (- Jõekalda - Silla tehnoküla)  
  26 Haigla - Paikuse kool - Seljametsa - Tammuru - Tuka  
  28 Audru - Raeküla kool - Sillaküla - Servaku  
  40 Sauga kool - Sauga alevik - Pärnu - Sindi - Tammeoja (-Tootsi)