PEATUS "METSAKALMISTU"

     

SINDI SUUNAS

     

BUSSIDE ORIENTEERUVAD LÄBIMISAJAD

     

Alates 1. aprillist 2019

     

KELLA-AEG

LIINI NR.

MÄRKUSED

 

5:27

40

TÖÖPÄEVADEL  

5:54

40

   

6:34

40

EI SÕIDA PÜHAP. JA RIIKL. PÜHADEL  

6:35

15

SILLA TEHNOKÜLANI  

6:54

40

TÖÖPÄEVADEL  

7:14

40

   

7:25

28

TÖÖPÄEVADEL 1. SEPTEMBRIST 12. JUUNIN  

7:34

40

TÖÖPÄEVADEL  

7:35

15

SILLA TEHNOKÜLANI  

7:54

40

   

8:14

40

   

8:34

40

   

8:35

15

JÕEKALDANI  

8:54

40

   

9:07

40

TÖÖPÄEVADEL / PAIDE MNT. KAUDU  

9:14

40

   

9:34

40

   

9:35

15

REIU METSANI  

9:54

40

   

10:14

40

   

10:34

40

   

10:35

15

SILLA TEHNOKÜLANI  

10:54

40

   

11:14

40

   

11:34

40

   

11:35

15

REIU METSANI  

11:54

40

   

12:07

26

TÖÖPÄEVADEL 1. SEPTEMBRIST 12. JUUNINI  

12:14

40

   

12:34

40

   

12:35

15

SILLA TEHNOKÜLANI  

12:54

40

   

13:14

40

   

13:34

40

   

13:35

15

REIU METSANI  

13:54

40

   

14:07

40

TÖÖPÄEVADEL / PAIDE MNT. KAUDU  

14:14

40

   

14:34

40

   

14:35

15

SILLA TEHNOKÜLANI  

14:54

40

   

15:07

40

TÖÖPÄEVADEL / PAIDE MNT. KAUDU  

15:14

40

   

15:34

40

   

15:35

15

SILLA TEHNOKÜLANI  

15:54

40

   

16:07

40

TÖÖPÄEVADEL / PAIDE MNT. KAUDU  

16:14

40

   

16:34

40

   

16:35

15

JÕEKALDANI  

16:54

40

   

17:07

40

TÖÖPÄEVADEL / PAIDE MNT. KAUDU  

17:14

40

TOOTSINI  

17:34

40

   

17:35

15

SILLA TEHNOKÜLANI  

17:54

40

   

18:07

40

TÖÖPÄEVADEL / PAIDE MNT. KAUDU  

18:14

40

   

18:34

40

   

18:35

15

JÕEKALDANI  

18:54

40

   

19:14

40

   

19:34

40

   

19:35

15

SILLA TEHNOKÜLANI  

19:54

40

   

20:14

40

   

20:34

40

   

20:35

15

SILLA TEHNOKÜLANI  

20:54

40

   

21:14

40

   

21:54

40

   

22:34

40

   

23:04

40

   

23:47

40

   
       
       
       

Busside marsruudid:

     
  15 Tallinna mnt. - Tammsaare - Mai - Papiniidu - Metsakalmistu (- Jõekalda - Silla tehnoküla)  
  26 Haigla - Paikuse kool - Seljametsa - Tammuru - Tuka  
  28 Audru - Raeküla kool - Sillaküla - Servaku  
  40 Sauga kool - Sauga alevik - Pärnu - Sindi - Tammeoja (-Tootsi)